Як проходить реалізація митного конфіскату?
Митний конфіскат — це товари, які були вилучені митною службою при проходженні кордону через порушення вимог щодо проходження митниці, або при порушенні законодавства України. Після того, як суд прийняв рішення про конфіскацію майна, воно може потрапити на публічні торги, і звідти кожен бажаючий зможе викупити майно на офіційній та законно.

Головна відмінна риса проведення публічних аукціонів в рамках системи «Прозорро. Продажі »полягає в тому, що всі учасники виступають на анонімному початку. Тобто, коли замовник не має уявлення про те, хто виступає в ролі покупців, він не може вибрати конкретного учасника, а результати підводяться за принципом вибору найвигіднішого пропозиції. Завдяки новій системі проведення реалізація митного конфіскату, кожен торг проводиться чесно і відкрито, що сприяє розвитку здорової конкуренції на ринку.

«Українська універсальна біржа» функціонує з урахуванням всіх потреб споживачів, і тому представники біржі регулярно контактують з представниками організацій. Оскільки в систему залучені не тільки державні підприємства, але і приватні компанії, клієнтська база розширюється, і виникає можливість створювати додаткові вигідні пропозиції. Крім того, багато учасників отримують можливість купувати унікальні лоти за розумною вартістю без націнок.

«Українська універсальна біржа» uub.in.ua має переваги в порівнянні з аналогічними варіантами реалізації митного конфіскату:

  1. Клієнти можуть швидко знайти актуальні для них пропозиції.
  2. Електронний сервіс працює в цілодобовому режимі, тому користувачі можуть здійснювати операції в будь-який зручний для них час.
  3. Біржа проводить інформування клієнтів на регулярній основі.

У нового користувача біржі «Прозорро» можуть виникнути труднощі в роботі з сайтом і на онлайн аукціонах. Про цей момент система подбала. Саме тому, учасник може скористатися професійним менеджером біржі, який допоможе з вирішенням проблем. Крім того, можна переглянути докладні відео, викладені в канал біржі на YouTube, де пояснюються принципи роботи електронного ресурсу. Також з фахівцями біржі можна зв’язатися через гарячу лінію, відправивши лист на електронну пошту, скористатися ботом в телеграмі, або відвідати головний офіс майданчика в Києві.